Друк
PDF

Камнеобрабатывающее оборудование и инструмент - Супер предложение

There are no translations available.

 

Уважаемые Господа,

ЧП «Контакт», Житомирская область крупнейший поставщик камнеобрабатывающего оборудования в Украине и СНГ 2012-2014 годов. Рад предоставить вам уникальную возможность приобрести камнеобрабатывающие станки с существенными скидками до 01.02.2015 в наличии и под заказ.

Друк
PDF

Участие ЧП "КОНТАКТ" в Международной специализированной выставке "ДОБЫЧА И ОБРАБОТКА КАМНЯ"

There are no translations available.

ЧП "Контакт" приняло участие в международной выставке "Добыча и обработка камня" проходящей в Международном выставочном центре в Киеве в октябре 2012 года.

Подробнее...

Друк
PDF

Пропозиція: Каменеколи

 

Наше підприємство «Контакт» засновано в 1992 р. Основним напрямком діяльності нашої компанії є каменеобробка. Ми накопичили великий досвід у глибокій переробці каменю, вивчили обладнання провідних виробників каменеобробного обладнання та інструменту. Зараз ми є представниками крупного виробника каменекольного обладнання, який спеціалізується тільки на гідравлічних верстатах. А саме верстати для виробництва бруківки: гідравлічний каменекольний прес К-60-40 (тиск - 60т, макс. Розмір заготовки - 30х40см), К-250 (тиск - 200т, макс. Розмір заготовки - 120х60см), КС-80 (тиск - 30т, макс. розмір заготовки - 20х20х5см) для фігурної (прес для ФЕМ) і пилено-колотої бруківки. Дуже важлива в даному випадку спеціалізація виробника. Тому, що налагодити високу стабільну якість фрез, багатопилів, окантовочних та полірувальних ліній і каменеколів дуже важко. Все одно той хто вибрав вузьку спеціалізацію буде більше приділяти уваги своїм напрямам. Тому ми працюємо саме з таким виробником. Наші каменеколи мають високу стабільну якість і низькі ціни.

 

Про компанію

ПП "Контакт" - каменеобробне підприємство. І ми, як професіонали, а не посередники, використовуємо і пропонуємо також якісний інструмент і устаткування. Серед пропонованої нами продукції: алмазні сегменти для напайки на пили, алмазні диски, полірувальний інструмент, каменекольні верстати, преса, лінії, багатопильні та окантовувальні верстати, фрези, плиткорізи, верстати для профільної обробки граніту, мармуру, піщанику (фасонні), кар'єрне устаткування і інструмент (строчечні верстати, пневмо-інструмент, пневмо-перфоратори (Y-24, Y-28), відбійні молотки, канатно-пильні машини, штанги, коронки, голівки для буріння (КДП, КНШ, БКПМ), клини для розколювання блоків), верстати для різання ваз, балясин, бучардирувальні верстати.

 

Детальніше...

Інструмент

Обладнання