Друк
PDF

Пропозиція: Каменеколи

 

Наше підприємство «Контакт» засновано в 1992 р. Основним напрямком діяльності нашої компанії є каменеобробка. Ми накопичили великий досвід у глибокій переробці каменю, вивчили обладнання провідних виробників каменеобробного обладнання та інструменту. Зараз ми є представниками крупного виробника каменекольного обладнання, який спеціалізується тільки на гідравлічних верстатах. А саме верстати для виробництва бруківки: гідравлічний каменекольний прес К-60-40 (тиск - 60т, макс. Розмір заготовки - 30х40см), К-250 (тиск - 200т, макс. Розмір заготовки - 120х60см), КС-80 (тиск - 30т, макс. розмір заготовки - 20х20х5см) для фігурної (прес для ФЕМ) і пилено-колотої бруківки. Дуже важлива в даному випадку спеціалізація виробника. Тому, що налагодити високу стабільну якість фрез, багатопилів, окантовочних та полірувальних ліній і каменеколів дуже важко. Все одно той хто вибрав вузьку спеціалізацію буде більше приділяти уваги своїм напрямам. Тому ми працюємо саме з таким виробником. Наші каменеколи мають високу стабільну якість і низькі ціни.

 


На даному етапі, коли криза начебто вже й проходить, але економіка ще не запрацювала належним чином, дуже важливо правильно розставити пріоритети розвитку, проаналізувати, чому криза торкнулася так гостро саме вашого підприємства? Відповідь на це питання дуже простий: необхідна диверсифікація бізнесу - не можна «класти всі яйця в одну корзину» і робити ставку на один напрямок.
Якщо ваше підприємство є кар'єром з видобутку блочного граніту, то у вас є бут і некондиція, які ви продаєте за безцінь і таким чином зменшуєте рентабельність свого бізнесу, так як собівартість видобутку буту і некондиції лягає на блочний камінь і знижує загальну рентабельність.
Якщо ваше підприємство є щеб. кар'єром, то необхідно вивчати можливість додаткових джерел надходжень від більш рентабельних видів діяльності.
Якщо ви займаєтеся каменеобробкою, то ви маєте велику кількість відходів, які нічого не варті, але можуть приносити додатковий прибуток.


Ми просимо вас реально порахувати наскільки рентабельно ви використовуєте сьогодні ваш великогабаритний бут і відходи каменеобробки і порівняти з оптовими цінами на готову бруківку:
Колір                       Колота                Пилено-колота верх термооброблений        Пилено-колота верх колотий

Червоний                  1050 грн / т                              3500 грн / т                                    2900 грн / т

Сірий                         950 грн / т                              2900 грн / т                                    2300 грн / т


Вас здивувала дана арифметика? Ми впевнені, що ви не очікували такої різниці. Порахуєте скільки щебеню або буту треба продати і завантажити, щоб отримати 1 тонну бруківки в вартісному показнику: до 58 тонн (вагон щебеню).

Виробництво бруківки це додатковий, а може основний вид бізнесу, який забезпечить багатократне підвищення рентабельності ваших підприємств.

Хтось може сказати, що каменекольний цех зажадає великих інвестицій, але це не так, ми напрацювали зв'язки з провідними світовими виробниками каменекольного обладнання і готові запропонувати вам оптимальні «ціна-якість» преса і лінії для виробництва бруківки, верстати для переробки брекчії.

До прикладу, один стандартний прес вартістю 11000 дол США. забезпечує 2,5 тонни колотої бруківки в зміну, а мінімальна лінія з 7 Каменекольні верстати вартістю близько 95000 дол - забезпечить 14-16 тонн за зміну. Працювати на цих пресах може низько кваліфікований персонал (жінки), яких дуже багато в вашому регіоні.

Крім продажу обладнання ми можемо забезпечити поставку запасних частин і його обслуговування. 


З надією на довгострокове співробітництво,

Директор ПП "Контакт" Стасів О. І.